مطالب برتر

» نرم افزار » دانلود نرم افزار آنتی ویروس برای اندروید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۱۱ - ۹:۳۵

 کد خبر: 12041
 4310 بازدید

دانلود نرم افزار آنتی ویروس برای اندروید

آنتی ویروس اندروید

شما با استفاده از این نرم افزار که امروز برای شما معرفی میکنم می توانید گوشی خود را از ویروس ها و نرم افزار های مخرب پاکسازی نموده و امنیت گوشی را بالا ببرید

نرم افزار آنتی ویروس

 

با سلام خدمت شما کاربران وبسایت باپوک . امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از دستگاههای دیجیتال همانند موبایل های هوشمند به زندگی مردم راه یافته است . مردم با استفاده از تلفن همراه و سیستم عامل اندروید بسیاری از کارهای روزمره خود را انجام می دهند .

نرم افزار های بسیاری توسط کاربران اندروید استفاده می شود و کاربران نیاز های خود را از طریق این اپلیکیشن ها تامین می کنند. اما بسیاری از این نرم افزار ها مخرب بوده و میتواند به دستگاه اندرویدی شما آسیب جدی وارد نمایند . این اپلیکیشن های مخرب از طریق ارسال اطلاعاتی به درون گوشی شما سبب دسترسی به تلفن همراه شما و یا انتقال و دزدی اطلاعات درون گوشی می شوند .

آنتی ویروس اندروید

شما با استفاده از این نرم افزار که امروز برای شما معرفی میکنم می توانید گوشی خود را از ویروس ها و نرم افزار های مخرب پاکسازی نموده و امنیت گوشی را بالا ببرید .

در این نرم افزار علاوه بر قابلیت آنتی ویروس امکانات دیگری نیز چون بهینه ساز باطری و بلاک تماس و قفل برنامه های گوشی وجود دارد که از همگی میتوانید استفاده کنید و از آن لذت ببرید .

 

 

دانلود مستقیم

 


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : نرم افزار
پیشنهاد سردبیر مطالب بیشتر »

دیدگاه بسته شده است.