مطالب برتر

» نرم افزار » دانلود نرم افزار ترجمه فارسی به فرانسوی

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۱۱ - ۶:۰۴

 کد خبر: 12296
 229 بازدید

دانلود نرم افزار ترجمه فارسی به فرانسوی

این نرم افزار ابزاری کم حجم و سریع برای ترجمه متون فارسی به فرانسوی و برعکس برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد. این ابزار قابلیت تلفظ کلمات را دارا می باشد. این ابزار برای اتصال به سرور مترجم احتیاج به اینترنت دارد. از دیگر قابلیت های این ابزار قابلیت ورودی صدا از طریق میکروفون و ترجمه آن می باشد.

مترجم متن فارسی به فرانسوی و برعکس

 

 

این نرم افزار ابزاری کم حجم و سریع برای ترجمه متون فارسی به فرانسوی و برعکس برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد. این ابزار قابلیت تلفظ کلمات را دارا می باشد. این ابزار برای اتصال به سرور مترجم احتیاج به اینترنت دارد. از دیگر قابلیت های این ابزار قابلیت ورودی صدا از طریق میکروفون و ترجمه آن می باشد. البته این اولین نسخه از نرم افزار است و ممکن است اشتباهاتی در آن صورت گرفته باشد. این نرم افزار شبیه به مترجم گوگل یا بینگ می باشد ، نرم افزار قابلیت نصب روی اندروید ۴.۰ به بالا را دارا می باشد.

 

این نرم افزار فقط برای ترجمه فارسی به فرانسوی و برعکس طراحی شده است که براحتی با وارد کردن متن در برنامه می توانید آن را ترجمه نمایید . طرحی برنامه بسیار کاربر پسند و جالب می باشد . لینک برنامه در قسمت زیر قرار داده می شود که شما می توانید به راحتی از گوگل پلی و یا به صورت مستقیم دانلود نمایید . این نرم افزار به صورت اختصاصی برای سایت باپوک می باشد و امید واریم مورد پسند شما قرار بگیرد و از آن لذت برید .

 

دانلود از گوگل پلی

 

دانلود مستقیم

Traducteur du persan vers le français et vice versa

Ce logiciel est un outil compact et rapide pour la traduction du persan en français et vice versa pour téléphones et tablettes Android. Cet outil a la capacité de prononcer des mots. Cet outil nécessite une connexion Internet pour se connecter au serveur de traduction. Une autre caractéristique de cet outil est la possibilité de saisir le son par le microphone et de le traduire. Ceci est, bien sûr, la première version du logiciel et il peut y avoir des erreurs. Ce logiciel est similaire à Google Translator ou Bing, le logiciel a la possibilité d’installer sur Android 4.0 jusqu’à.

Ce logiciel est conçu uniquement pour traduire le farsi en français et inversement, ce qui permet de le traduire facilement dans le texte du programme. La conception du programme est très conviviale et intéressante. Le lien du programme est situé ci-dessous que vous pouvez facilement télécharger à partir de Google Play ou directement. Ce logiciel est spécifiquement destiné au site Bapuk et espère que vous l’apprécierez et l’apprécierez.

 

 

Télécharger depuis Google Play

Téléchargement direct


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : نرم افزار
پیشنهاد سردبیر مطالب بیشتر »

دیدگاه بسته شده است.