مطالب برتر

» نرم افزار » دانلود برنامه اینستا دانلودر برای کاربران اندروید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۰۳ - ۳:۱۸

 کد خبر: 12029
 178316 بازدید

دانلود برنامه اینستا دانلودر برای کاربران اندروید

نرم افزار اینستاگرام یکی از محبوب ترین نرم افزار ها در دنیا برای اشتراک گذاری عکس و فیلم می باشد . با استفاده از اینستا دانلودر می توانید عکس ها و ویدئو های خود را برای دیگران به اشتراک بگذارید

instagram Downloader

 

 

با سلام خدمت شما تمامی کاربران وبسایت باپوک . نرم افزار اینستاگرام یکی از محبوب ترین نرم افزار ها در دنیا برای اشتراک گذاری عکس و فیلم می باشد . در ایران نیز به عنوان یکی از محبوبترین نرم افزار ها در بین کاربران جای دارد . با استفاده از این برنامه می توانید عکس ها و ویدئو های خود را برای دیگران به اشتراک بگذارید و دیگران با دیدن پست های شما به دنبال کردن مطالب شما در این شبکه اجتماعی بپردازند . در این نرم افزار عکس ها و ویدئو هایی که از کاربران به اشتراک گذاشته شده است نمیتوان دانلود کرد ، به همین دلیل امروز یک نرم افزار برای دانلود عکس و ویدئو و عکس پروفایل از اینستاگرام قرار میدهم که امید وارم مفید واقع شود .

 

نرم افزار دانلود و ذخیره عکس و ویدئو اینستاگرام ( اینستا دانلودر )

 

شما با استفاده از این نرم افزار اندروید براحتی میتوانید با وارد کردن لینک عکس و یا ویدئو در برنامه آن را دانلود و از آن استفاده نمایید . فایل های دانلود شده درون گوشی شما ذخیره میشوند و همچنین میتوانید در درون برنامه آنها را برای دیگران به اشتراک بگذارید . محیط کاربری نرم افزار بسیار راحت می باشد . در زیر لینک دانلود نرم افزار از گوگل پلی و به صورت مستقیم برای شما قرار می دهم . امیدوارم این نرم افزار برای شما مفید واقع شده باشد . وبسایت باپوک را برای دیگران به اشتراک بگذارید .

 

دانلود از گوگل پلی

 

دانلود مستقیم

 

 

 

 

Welcome to all the users of BapuPad. Instagram software is one of the most popular software in the world for sharing photos and videos. In Iran, it is also one of the most popular software among users. With this app, you can share your photos and videos to others, and others will see your posts by looking at your posts on this social network. In this application, photos and videos that have been shared with users can not be downloaded, so today I have an application for downloading photo and video and profile photos from Instagram, which I hope will be useful.

Software to download and save Instagram photos and videos

 

With this Android software, you can easily download and use it by importing a photo or video link in the app. The downloaded files are stored in your phone and you can share them within the app. The application environment is very convenient. Below is a link to download the software from Google Play and put it directly to you. I hope this software will be useful to you. Share your Bapuk web site with others.

Download from Google Play

direct download

 

 

 


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : نرم افزار
پیشنهاد سردبیر مطالب بیشتر »

دیدگاه بسته شده است.