مطالب برتر

» نرم افزار » دانلود نرم افزار ترجمه متن عربی به فارسی برای اندروید

تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ - ۷:۲۶

 کد خبر: 12288
 28411 بازدید

دانلود نرم افزار ترجمه متن عربی به فارسی برای اندروید

این نرم افزار ابزاری کم حجم و سریع برای ترجمه متون عربی به فارسی و برعکس برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد. این ابزار قابلیت تلفظ کلمات را دارا می باشد. این ابزار برای اتصال به سرور مترجم احتیاج به اینترنت دارد. از دیگر قابلیت های این ابزار قابلیت ورودی صدا از طریق میکروفون و ترجمه آن می باشد.

مترجم متن فارسی به عربی و برعکس

 

 

 

این نرم افزار ابزاری کم حجم و سریع برای ترجمه متون عربی به فارسی و برعکس برای گوشی و تبلت های اندروید می باشد. این ابزار قابلیت تلفظ کلمات را دارا می باشد. این ابزار برای اتصال به سرور مترجم احتیاج به اینترنت دارد. از دیگر قابلیت های این ابزار قابلیت ورودی صدا از طریق میکروفون و ترجمه آن می باشد. البته این اولین نسخه از نرم افزار است و ممکن است اشتباهاتی در آن صورت گرفته باشد. این نرم افزار شبیه به مترجم گوگل یا بینگ می باشد ، نرم افزار قابلیت نصب روی اندروید ۴.۰ به بالا را دارا می باشد.

 

این نرم افزار فقط برای ترجمه عربی به فارسی و برعکس طراحی شده است که براحتی با وارد کردن متن در برنامه می توانید آن را ترجمه نمایید . طرحی برنامه بسیار کاربر پسند و جالب می باشد . لینک برنامه در قسمت زیر قرار داده می شود که شما می توانید به راحتی از گوگل پلی و یا به صورت مستقیم دانلود نمایید . این نرم افزار به صورت اختصاصی برای سایت باپوک می باشد و امید واریم مورد پسند شما قرار بگیرد و از آن لذت برید .

 

دانلود از گوگل پلی

 

دانلود مستقیم

مترجم من الفارسیه إلى العربیه والعکس

 

 

هذا التطبیق هو أداه مدمجه وسریعه لترجمه النصوص العربیه إلى الفارسیه والعکس بالعکس لهواتف Android والأجهزه اللوحیه. هذه الأداه لدیها القدره على نطق الکلمات. تتطلب هذه الأداه اتصال بالإنترنت للاتصال بخادم المترجم. میزه أخرى من هذه الأداه هی القدره على إدخال الصوت من خلال المیکروفون وترجمته. هذا ، بالطبع ، هو الإصدار الأول من البرنامج وقد تکون هناک أخطاء. یشبه هذا البرنامج Google Translator أو Bing ، حیث یتمتع البرنامج بالقدره على التثبیت على نظام Android 4.0 up.

تم تصمیم هذا البرنامج فقط للغه العربیه إلى الفارسیه والعکس صحیح والذی یمکن ترجمته بسهوله باستخدام النص الموجود فی البرنامج. تصمیم البرنامج سهل الاستعمال للغایه وممتع. یوجد رابط البرنامج أدناه الذی یمکنک تنزیله بسهوله من Google Play أو مباشره. هذا البرنامج مخصص خصیصًا لموقع Bapuk وآمل أن تستمتع به وتستمتع به.

 

 

تنزیل من Google Play

تحمیل مباشر


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : نرم افزار
پیشنهاد سردبیر مطالب بیشتر »

دیدگاه بسته شده است.